Agata Folęga

tel. 730 464 035

 Psychoterapia | Coaching | Coach | Psycholog Bielsko-Biała "Rozwój"Z wykształcenia jestem psychologiem i oligofrenopeadagogiem. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania na Uniwersytecie Humanistyczno – Społecznym SWPS w Katowicach, przygotowujące do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania. Tytuł magistra zdobywałam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Mam certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i praktyka metody Kids’ Skills „Dam Radę!” i „Jestem z Ciebie dumny!” opartej na modelu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W styczniu br. ukończyłam roczne szkolenie z zakresu terapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo – behawioralnym prowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej z Warszawy.

Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnymi oraz szkolnymi i ich rodzinami, a także młodymi dorosłymi. Pomagam dzieciom wrażliwym, nieśmiałym i lękowym, z różnymi emocjonalnymi trudnościami. Udzielam wsparcia dzieciom i rodzicom w trakcie kryzysu rozwodowego oraz innych, wynikających z traumatycznych zdarzeń losowych (śmierć lub choroba członka rodziny i in.). Ważnym obszarem mojej pracy jest również poradnictwo w sytuacjach związanych z codziennym funkcjonowaniem dziecka takimi, jak trudności ze snem, jedzeniem, zaburzenia wypróżniania  czy trudności w relacjach rówieśniczych. Na co dzień pracuję także z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną.

Jestem zwolenniczką edukacji emocjonalnej od najmłodszych lat, a swoją pracę opieram na systematycznym uzupełnianiu wiedzy w ramach szkoleń i kursów dla specjalistów. Uważam, że w pracy z dzieckiem najważniejsze jest spojrzenie przez pryzmat jego potrzeb oraz umożliwianie mu zdobywania nowych umiejętności pozwalających na rozwój i samodzielność. W pracy z rodzicem kieruję się zasadą, że to świadomość jest kluczem do zmiany. 

 

Justyna Zdanowicz - Guzy

tel. 691 666 487

 Psychoterapia | Coaching | Coach | Psycholog Bielsko-Biała "Rozwój"Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, asystentem psychodramy, terapeutą II – go stopnia EEG – biofeedbacku. Posiadam uprawnienia do udzielania Pomocy Psychologicznej w Ujęciu Gestalt, po ukończonym szkoleniu w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Psychoterapeutycznie pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą. W swojej pracy spotykam się z drugim człowiekiem, aby zrozumieć i pomóc odnaleźć źródło problemu.  

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Bielskim Centrum Psychiatrii – Olszówka, na Oddziale Psychosomatycznym w Sanatorium Uzdrowiskowym w Ustroniu, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Sosnowcu, w Poradni Uzależnień w Szpitalu Specjalistyczny w Chorzowie oraz w SPZUiW w Siemianowicach Śląskich. Aktualnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie. 

Podczas psychoterapii  integruje podejścia różnych nurtów terapeutycznych, m.in. psychodynamiczne, psychodramatyczne, gestalt. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Stowarzyszenia Polskiego Instytutu Psychodramy. Moją pracę superwizuję u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zapraszam do kontaktu i wspólnej pracy psychoterapeutycznej. 

Psychoterapeuta, Psycholog Bielsko-Biała.

Łukasz Guzy

tel. 691 701 410

 Psychoterapia | Coaching | Coach | Psycholog Bielsko-Biała "Rozwój"Jestem coachem, trenerem rozwoju osobistego,  Hr Managerem, specjalistą ds. budowania zespołów. Absolwentem IIPR w Krakowie. Pracuję według standardów metodologicznych i etycznych International Coaching Community. 

Coachingowo pracuje indywidualnie, jak i zespołowo. Pracuję w oparciu o mindfullnes połączony z technikami kreatywnymi. Stawiam na otwartość komunikacji potrzeb, oczekiwań, dyskomfortów. Pomagam w prywatnych aspektach - life coaching;  jak i w obszarach zawodowych- biznes coaching.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem na stanowisku Managera Zespołu Rozproszonego, zajmując się m.in. Team buildingiem, Integracją zespołów pracowniczych, kreowaniem polityki personalnej firmy. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu kompetencji menadżerskich, kompetencji miękkich i budowania zespołów. Prowadzę również szkolenia z zakresu Zarzadzania czasem pracy, Rozwoju kompetencji miękkich, Autoprezentacji i Motywacji. 

Prywatnie mąż, ojciec, miłośnik gór, teatru i gier planszowych.

Zapraszam do kontaktu i wspólnej pracy coachingowej. 

Psycholog dziecięcy, Oligofrenopedagog, 
Terapeutka dzieci i młodzieży

Coach, Trener rozwoju osobistego
HR Manager

Psychoterapeuta, Psycholog Bielsko-Biała

O nas

NASZA HISTORIA

 

Gabinet Psychoterapii i Coachingu ROZWÓJ to miejsce, w którym otrzymasz profesjonalną pomoc psychoterapeuty i coacha. Naszym celem jest pomóc Ci w przeżywanych kryzysach, trudnościach emocjonalnych i konfliktach. Jeżeli znalazłeś się na naszej stronie, to prawdopodobnie szukasz rozwiązania i pomocy w towarzyszących Ci napięciach. W Gabinecie Psychoterapii i Coachingu ROZWÓJ zajmujemy się leczeniem zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, somatyzacyjnych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości. Pomagamy w osiągnięciu wyznaczonych celów,  satysfakcji z podejmowanych działań, dążenia do samorealizacji i poszerzenia świadomości.

Psycholog i Psychoterapia Bielsko | Coach i Coaching Bielsko "ROZWÓJ"

zadzwoń

 

 

 

Psychoterapia | Coaching | Coach | Psycholog Bielsko-Biała "Rozwój"

 

main

 

Sprawdź nas:

Psycholog | Coach | Psychoterapia | Coaching Bielsko-Biała "ROZWÓJ"
Psycholog | Coach | Psychoterapia | Coaching Bielsko-Biała "ROZWÓJ"
Psycholog | Coach | Psychoterapia | Coaching Bielsko-Biała "ROZWÓJ"

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.